Referencje klientów

Firma MRHAFT wykonała dla nas haft na ręcznikach. Zlecenie zostało wykonane przed terminem i nie mieliśmy żadnych zastrzeżen co do wykonanej pracy. Z czystym sumieniem możemy polecić tę firmę.

Gaja Sp. z o. o.

Sawex Sławomir Pryc, zaświadcza, że firma MRHAFT spełnia nasze oczekiwania jako firma zajmująca się wykonywaniem haftów. Współpracę uznajemy za bardzo udaną. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych zleceń i obsługi. Zamówienie zostało wykonane w terminie i bez żadnych zastrzeżeń. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę MRHAFT.

P.W.SAWEX Sławomir Pryc

Chcieliśmy bardzo polecić firmę MRHAFT. Firma wyhaftowała na nasze zlecenie napisy WORKER oraz SCANDI. Dostarczone zlecenie było bardzo wysokiej jakości i wykonane na czas. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy MRHAFT i na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z usług tej firmy

Lemigo

Firma MRHAFT wykonała dla nas zlecenie haftu- znakowanie odzieży. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanego zamówienia. Wszystko wykonane w terminie i bardzo przystępnej cenie

Ankera Sp. z o. o.

Firma La Bell. Sp. z o. o. nawiązała współpracę z firmą MRHAFT, która wykonała dla nas kilka zleceń. Jest o nasza lokalna firma, która cieszy się bardzo dobrą opinią. Nasze zlecenia zostały wykonane w terminie, współpraca układa nam się bardzo dobrze, dobry kontakt z właścicielem firmy, który chętnie i umiejętnie potrafił doradzić. Naszym zdaniem to wiarygodna i rzetelna firma.

La Bell. Sp. z o. o.

Z firmą MRHAFT nawiązaliśmy współpracę w celu znakowania odzieży. Nasze zamównienie spotkało się z fachową obsługą. Firma jest otwarta na nowe projekty i proponuje rozwiązania dostosowane do klienta. Zlecenie wykonane zostało terminowo i bez zastrzeżeń. W naszej ocenie MRHAFT to solidna i rzetelna firma.

Hortos Sp. z o. o.